Indid

Napisz do nas

Strona sfinansowana ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach zadania „Dobry. Lepszy. INDID!

Portal Dobrzy Dziennikarze jest częścią działalności Instytutu Dyrsku i Dialogu, którego celem jest naprawa debaty publicznej. Wspierając dobre dziennikarstwo chcemy sprawić, żeby w mediach więcej było: rzetelnej informacji, bezstronności, obiektywizmu, a mniej manipulacji, propagandy czy fake newsów. Bez dobrze poinformowanego społeczeństwa nie ma szans na zdrową demokrację i mądre społeczeństwo obywatelskie.

Monitorujemy media na bieżąco prowadząc działalność strażniczą. Czuwamy czy nie występują w nich niepokojące zjawiska, a następnie alarmujemy jeśli potrzeba. Nagłaśniamy dobre praktyki oraz edukujemy obywateli w zakresie odpowiedzialnego korzystania z mediów – żeby byli impregnowani na złe zjawiska. Nie ma rzeczy niemożliwych, a my lubimy wyzwania.

Kontakt

Tel. +48 733 502 120

Email: biuro@indid.pl

Napisz do nas

 

Jeśli masz uwagi do naszego portalu lub chciałbyś podzielić się swoimi refleksjami na temat jego funkcjonowania to skorzystaj z formularza obok. Pamiętaj, że zgłosić dobre dziennikarstwo możesz TUTAJ.

 

10 + 11 =